Bakan Bayraktar, Erzincan’da vatandaşlarla bir araya geldi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Erzincan’ın İliç ilçesindeki maden sahasında meydana gelen heyelanın 18. gününde vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazzeli Çocuk Ressamlar Sergisi’ni ziyaret etti

Antalya, 1 Mart (Hibya) - Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu kapsamında ‘"Kurşun Geçirmez Düşler: Gazzeli Çocuk Ressamlar Sergisi’ni ziyaret etti.

DSÖ: Artık her 8 kişiden 1'i obeziteyle yaşıyor

Cenevre, 1 Mart (Hibya) - Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, her 8 kişiden 1’inin obeziteyle yaşadığını bildirdi.

Bayraktar TB3, 20. test uçuşunu tamamladı

BAYKAR Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 20. test uçuşunun gerçekleştirildiğini duyurdu.

Bakan Bak, Ümraniye'de amatör spor kulüpleriyle bir araya geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Ümraniye’de amatör spor kulüplerinin sporcuları, antrenörleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani’yi kabul etti

Antalya, 1 Mart (Hibya) - Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu için Türkiye’de bulunan Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Neçirvan Barzani’yi kabul etti.

Dışişleri Bakaın Fidan, Antalya’daki temaslarını sürdürüyor

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 3. Antalya Diplomasi Forumu kapsamındaki temaslarına devam ediyor.

Guterres: Bölge liderlerini barış, refah ve gezegen için cesur olmaya davet ettim

New York, 1 Mart (Hibya) - Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, bölge liderlerini barış, refah ve gezegen için cesur olmaya davet ettiğini bildirdi.

Adalet Bakanı Tunç, Hanönü’nde vatandaşlarla buluştu

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Öztrak: Hükümetin yaptığı zamlar, artırdığı vergiler milletimizi silindir gibi ezdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, ülkede çalışanların yarısından fazlasının, asgari ücret ya da civarında bir aylık gelirle hayata tutunmaya çalıştığını ifade etti.